Power Bank – kreditní karta

Power banka rozměrů kreditní karty s ojedinělým způsobem zpracování. Kapacita 2600 mAh, což umožňuje plné dobití mobilu. Předností je velikost – skutečně má tvar kreditní karty, takže ji můžete mít stále u sebe a využít ji ve chvíli, kdy byste jinou power banku nenašli. Umožňuje oboustranný potisk, který chrání plastový povrch. Uvnitř je vícebarevná dioda signalizující stav napětí a redukce pro telefony Apple.

  • kapacita 2600 mAh
  • oboustranný kvalitní potisk
  • minimální odběr 100 kusů
  • rozměry 96 mm × 62 mm × 7 mm

Power banky – další druhy

Máme desítky druhů Power banek nejrůznějších rozměrů, tvarů, kapacit. Jejich zpracování je velmi kvalitní navíc z nejrůznějších materiálů. Baterie splňují přísné certifikáty. Návrh Vaší prezentace na výrobku nebo krabičce připravíme buď my, nebo Vaše marketingové oddělení. Stejné je to s použitými fotografiemi. Ukážeme Vám vzorky, máme realizované zakázky. Vaše Power banky jsme schopni dodat do 18 dnů po odsouhlasení grafického návrhu.


Bezdrátové nabíječky mobilních telefonů

Moderní telefony dnes umožňují nabíjení bez drátu – pomocí indukce. Nabízíme ŠPERK. Sklo, hliník, dokonalý tisk fotografického podkladu Vaší prezentace a opět výrobek hodný ikonických firem současnosti. Zatím je to možná pohled do budoucnosti, ale nádherný. Pokud zvolíme uměřenou grafiku, může bý tahle indukční dobíječka v jakékoli kanceláři nebo domě. Stačí jen položit mobil a dobíjet nebo se kochat krásou této elektroniky. A cena je velmi, velmi příznivá – v jiných, než jablečných řádech.

  • kruhová indukční dobíječka – průměr kruhu 75 mm, výška 5 mm
  • čtvercová indukční dobíječka – čtverec o velikosti 75 mm a výšce 5 mm